Всі новини про життя міста

У рамках проєкту Люксембургу в Україні буде виділено 50 млн євро для Кривого Рогу та Криворізького району: на що саме витратять гроші?

Вчора, 20 березня, Україна та Люксембург уклали угоду про співпрацю, згідно з якою Люксембург підтримуватиме Україну. Це включає запланований проєкт, перші дії Люксембургу в Україні, в рамках якого буде виділено 50 мільйонів євро на фінансування ключових заходів у місті Кривій Ріг та Криворізькому районі.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Проєкт передбачає декілька стратегічних напрямків, метою яких є покращення соціально-економічного становища Кривбасу. Це включає в себе:

  1. Створення нових робочих місць через надання грантів та пільгових кредитів для мікро-, малого та середнього бізнесу. Особлива увага буде приділятися підтримці підприємництва для ветеранів, молоді, жінок та ВПО;
  2. Підвищення інвестиційного потенціалу регіону для залучення інвестицій та забезпечення сталого розвитку;
  3. Покращення якості освіти. Для успішного працевлаштування в рідному місті молодь має отримувати знання, що відповідають реальним потребам ринку праці. Важливим компонентом є створення сучасних комп’ютерних класів та профільних навчальних лабораторій для забезпечення STEM-освіти (S – science, наука, T – technology, технології, E – engineering, інженерія, M – mathematics, математика), що є дуже важливим для нашого промислового регіону. А також розробку та реалізацію адаптивних програм навчання, в тому числі – перекваліфікацію, наприклад, ветеранів, які після повернення з війни хочуть отримати затребувану на ринку праці професію, щоб працевлаштуватися на підприємства Кривого Рогу. Також будуть впроваджені заходи на благо дітей з особливими потребами, забезпечуючи адаптовану інклюзивну підтримку.
  4. В рамках співпраці з Люксембургом заплановані також заходи з розвитку інфраструктури, транспорту, медицини, впровадження енергозберігаючих технологій та інше.

Ці проєкти будуть реалізовані у співпраці з провідними європейськими експертами Lux-Dev, державною агенцією розвитку Люксембургу, та люксембурзькою консалтинговою компанією PROMAN, працюючи з Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Фондом розвитку підприємництва, Дніпропетровською ОВА та іншими державними органами влади».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи