Жителька Кривого Рогу у соціальній мережі виставила фото води, яку вона набрала з крану в своїй квартирі. Як видно на знімках, рідина жовтого кольору з осадом, тому навряд чи придатна для пиття, приготування їжі чи побутових справ.
Далі текст Raisa Zhukova без змін:
«Виконуючи пораду влади зробити запас води після влучань в інфраструктуру міста приступила до виконання.
Вода сьогодні зранку.
Питання до пана мера : це результат його наполегливої праці за яку він собі нараховує по 300% преміальних чи водопостачання міста переходить на подачу з крану зразу чаю?».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/423237592_7503390143077134_8220884873200671333_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432758779_7503389566410525_3248364003506107897_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432779098_7503389779743837_3860575291991840592_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE