![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433929938_462577572760735_7473704223170363126_n-1024x582.jpg)
Державна установа «Криворізька установа виконання покарань (№3)» активно продовжує процес паспортизації засуджених. Наразі ще 4 особи отримали свої паспорти громадянина України у форматі ID картки. Документ надасть їм можливість повернутися до повноцінного громадянського життя.
Про це повідомляє пресслужба ДУ КУВП №3.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433857024_462577569427402_8080512609677567782_n-1024x1021.jpg)
Паспорт – це не лише документ, що підтверджує особисту ідентифікацію. Для осіб, які перебувають в установі виконання покарань, це крок до повернення у суспільство та можливості здійснювати повноцінні громадянські права. ID карта спрощує процедуру ідентифікації, забезпечуючи швидке та ефективне розпізнавання особи.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434073157_462577576094068_1309916802751602241_n-1024x852.jpg)
Цей крок у напрямку соціальної реінтеграції є частиною системних зусиль установи спрямованих на реабілітацію та ресоціалізацію засуджених.
Установа продовжує працювати над забезпеченням прав та інтересів засуджених, сприяючи їхньому поверненню до повноцінного життя. Паспортизація – це лише один із кроків у цьому напрямку, але важливий та значущий для кожного.
новини Кривий Ріг LIFE