Неспокійно сьогодні було у Криворізькому районі.
У заправку, що у Зеленодольській громаді, поцілив безпілотник. У результаті загорілося обладнання. Вогонь надзвичайники приборкали. Минулося без постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Також гучно протягом дня було ще у декількох районах області.
Дніпровський росіяни атакували ракетами. Їх збили наші оборонці неба, врятувавши не одне життя. Та уникнути наслідків не вдалося. З гострою реакцією на стрес – 37-річна жінка на останньому місяці вагітності. Від госпіталізації вона відмовилася.
Пошкоджені 3 приватні оселі, господарська споруда та сонячна панель. Зайнявся й сухостій. Пожежу загасили.
По Нікопольщині били дронами-камікадзе та артилерією. Дісталося райцентру і Покровській сільській громаді.
Ворог гатив по інфраструктурі Нікополя. Руйнувань зазнало і житло людей. Побиті п’ятиповерхівка та 26 приватних будинків. А ще – медичний центр, парники, трактор і лінія електропередач. Понівечені 14 господарських споруд, одна – знищена.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-27-16-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-27-16.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-27-17-2-766x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-27-17-3-1024x770.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-27-17-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-28-36-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_18-30-02-1024x780.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE