asd

Всі новини про життя міста

Українці задонатили 650 тис. грн тим, кому важко сплачувати за світло

В YASNO триває проєкт «Разом ми сильніші», де кожен може допомагати іншим сплачувати рахунки за електроенергію. Зроблений грошовий внесок надійде багатодітним сім’ям, родинам загиблих військовослужбовців, ветеранам та інвалідам військової служби, учасникам бойових дій та війни, інвалідам війни 1-3 групи.

За весь час проєкту небайдужі українці здійснили понад 5 тис оплат на суму близько 650 тис грн. Ці кошти рандомно зараховані на особові рахунки клієнтів YASNO, які потребують допомоги в оплаті за світло.

Зробити донат можна на сайті електропостачальника. Для цього потрібно перейти у відповідний розділ, обрати суму у 50, 100, 250 чи 500 грн та внести платіж одним зі зручних способів. При оплаті через Portmone у формі для внесення реквізитів банківської карти можна натиснути «Детальніше» та дізнатись кому конкретно надійде сума.

Ще один спосіб здійснити внесок – це чат-бот YASNO-online у viber чи telegram. У цих сервісах є окрема опція, тому задонатити кошти можна під час передачі показань чи оплаті рахунків за світло.

«Від оплат споживачів залежить стабільна робота усієї енергосистеми. Зараз, коли ворог атакує енергетичну інфраструктуру, потрібне посилене надходження коштів для проведення ремонтних робіт. Та не усі клієнти мають фінансову можливість самостійно сплачувати рахунки за світло. Допомогти їм можуть інші споживачі, і саме для цього вже 9 місяців триває наш проєкт «Разом ми сильніші». Дякуємо усім, хто не залишається осторонь. Тільки разом переможемо темряву», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі