test

Всі новини про життя міста

Укренерго на одну добу 16 лютого скасує обмеження споживання електроенергії на Дніпропетровщині

16 лютого на території Дніпропетровської області НЕК Укренерго проводитиме заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Вони необхідні для визначення коректних лімітів під час застосування графіків. Для цього на одну добу – з 00:00 до 24:00 будуть скасовані всі обмеження споживання для визначення реальної потреби області в електроенергії.

На виконання вказівки диспетчера «Укренерго», стабілізаційні чи екстрені відключення в області упродовж тестової доби здійснюватися не будуть.

Для того, щоб визначити ліміти cпоживання на кожну область відповідно до реальних потреб, НЕК Укренерго проведе контрольні заміри потужності в регіонах. На підставі цих даних будуть скориговані ліміти споживання для області.

Якщо 16 лютого у вас зникло світло, то можливою причиною є аварія в електромережах чи наслідки ворожого обстрілу.

Повідомте нам про це через зручні дистанційні сервіси. Найшвидший спосіб — написати нам в приватні повідомлення на сторінці в Facebook ДТЕК Дніпровські електромережі. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі «Відсутня електроенергія?». Заявки приймаються в тому числі через кол-центр за телефонами +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини