Трудовий колектив Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату створив для наших захисників черговий подарунок – мобільну лазню. Переобладнавши автомобіль КРАЗ на банний комплекс, умільці створили необхідні умови для купання в польових умовах.
Про це повідомляє Аналітичний відділ 7-го ОБату “АРЕЙ” Української Добровольчої Армії.
«Маємо черговий, дуже очікуваний подарунок від трудового колективу Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату міста Кривий Ріг, польову лазню на базі автомобіля “КРАЗ” для особового складу нашого батальйону.
Від імені 7-го окремого батальйону “АРЕЙ” УДА висловлюємо ПОДЯКУ трудовому колективу і адміністрації підприємства за допомогу та підтримку підрозділу! РАЗОМ до перемоги!, – такий пост виставили у соцмережі захисники.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339667735_2020036078355270_5673988325616613485_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339074357_891712015465328_2823627912433800183_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339560058_679483937267075_1803375013750958985_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339656891_605755911152986_5365041854138180097_n-1024x577.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE