Програма «Стоп – інфаркт» вже довела свою ефективність і вона буде продовжена у 2021 році.
24 лютого відбулася сесія міської ради на якій було розглянуто більше 130 питань, пов’язаних з виконанням міських галузевих програм і, зокрема, комплексної програми «СТОП-інфаркт», яка допомагає в буквальному сенсі рятувати життя сотень криворіжців.
У Кривому Розі, завдяки програмі «СТОП-інфаркт», в 2020 році проліковано 636 пацієнтів з гострим інфарктом міокарда, проведено 321 ангіографічне дослідження, виконано стентування 215 пацієнтам з гострим порушенням коронарного кровотоку.
У міській лікарні №9, яка є базовою з виявлення та лікування серцево-судинних захворювань, з 2017 року успішно працює ангіографічне відділення. Торік уведено в експлуатацію новий (вже другий) ангіограф, що надав змогу обстежувати та забезпечувати вчасну медичну допомогу більшій кількості пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Також, у 2020 році завершено роботи з реконструкції приміщень операційного блоку під ангіографічну систему в міській клінічній лікарні №2.
«Інфаркт з кожним роком «молодшає» і зараз хворіють люди молодші 45 років. І вкрай важливо надати допомогу пацієнту у перші 12 годин. Наші лікарі мають в своєму арсеналі всі можливості та ресурси для цього. Завдяки програмі «СТОП-інфаркт» смертність від гострого інфаркту міокарду знизилася на 34%», – сказав начальник управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко.
У 2021 році в міському бюджеті видатки на медичну галузь складатимуть понад 198 млн грн. З них 15 млн грн будуть направлені на запобігання та лікування серцево-судинних захворювань у рамках заходів міської програми «СТОП-інфаркт».
Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua
новости Кривой Рог LIFE