Всі новини про життя міста

В Кривому Розі цілодобово функціонують 200 Пунктів незламності, обладнано 321 укриття (фото)

В місті проводиться велика робота, щоб мінімізувати для криворіжців наслідки ворожих ударів та можливих блекаутів. Зокрема, на об’єктах інфраструктури встановлено понад 1000 генераторів, також встановлюються модульні укриття – їх буде 70.
Під керівництвом Ради оборони міста у Кривому Розі протягом року тривала  робота з розширення мережі Пунктів незламності. Загалом, на 1 листопада у місті підготовлено понад 200 Пунктів незламності, крім 140 Пунктів у закладах освіти та культури, розгорнуто: 10 – у відділеннях поліції, 5 Пунктів – на базі промислових підприємств і 46 пунктів обігріву та підзарядки гаджетів – в об’єктах бізнесу.
«Ми постійно посилюємо готовність Кривого Рогу до ймовірних тривалих блекаутів. Тому, продовжуємо працювати над розширенням мережі Пунктів незламності. Для зручності криворіжців у місті функціонує 200 Пунктів незламності та обігріву. З них 80 нових розпочали роботу з 1 листопада. Пункти працюють цілодобово. Важливий аспект – у всіх Пунктах незламності, що розташовані у закладах освіти та культури є укриття. Вони або вже підготовлені, або ж роботи на завершальному етапі – кошти були виділені з міського бюджету. Ми маємо бути готові до блекаутів, тому тримаємо на контролі готовність наших пунктів, вдосконалюємо їх роботу та покращуємо умови перебування мешканців у пунктах. Робимо все можливе, щоб людям було безпечно та зручно. Нагадаю, інформацію про Пункти незламності можна переглянути на інтерактивна карта Пунктів незламності”, – сказав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Під час надзвичайної ситуації у кожному Пункті Незламності крім джерел резервного живлення, населення може отримати допомогу у вигляді: зарядки мобільних пристроїв, доступу до мережі інтернет та обігріву. Є медичні аптечки, акумуляторні ліхтарі, обладнані куточки для дітей, де вони можуть згаяти час та зони для немовлят, де матусі можуть нагодувати та перепеленати дитину.
Також, у місті створено та працює 321 укриття. Для зручності криворіжців по них також створено інтерактивну карту.
Продовжується робота зі встановлення і модульних укриттів на зупинках та у місцях масового скупчення людей. Вже встановлено та працюють 4 таких укриття, а їх буде 70.
Наталія Ткаченко, директор криворізького ліцею сказала: «Наш Пункт почав працювати з листопада 2023 року. Розташований він в актовій залі, де одночасно може перебувати до 100 чоловік. Завдяки підтримці міської влади Пункт забезпечено всім необхідним: є генератор, теплові гармати, ліхтарі, зарядні пристрої та багато іншого. Крім того, облаштовано дитячий ігровий куточок та зону матері й дитини. У Пункті є запасний вихід та стаціонарний санвузол, підключено систему супутникового зв’язку Starlink. У наявності є запаси питної та технічної води. Також, коштом міського бюджету було проведено ремонт найпростішого укриття, яке розраховане на 285 осіб. Замінено світильники, встановлено вентиляційну систему, облаштовано 2 санвузли та підключено інтернет».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі