Українські військові потребують нашої підтримки.
Задля цього в місті організовуються благодійні мистецькі заходи та ярмарки.
От і 25 березня, в суботу – теж відбудеться благодійний ярмарок.
«На жаль, війна ще триває… А це означає, що українські військові продовжують потребувати нашої з вами підтримки. Саме тому виконком Інгулецької районної у місті ради знов проведе черговий благодійний ярмарок вже цією суботи.
Подібні зустрічі – це не тільки гарний привід задонатити на українську армію, але й хоч трохи розвіятися та підійняти собі та рідним настрій у ці складні для нашого народу часи. Обов’язково відвідай ярмарок на своєму житломасиві. На тебе чекає багато сюрпризів», – запрошує на захід виконком Інгулецької райради.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337155449_180684244737354_5036194161507576493_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE