asd

Всі новини про життя міста

В криворізьких поїздах також будуть ортопедичні матраци та гіпоалергенні подушки? (фото)

На пасажирів українських потягів чекає новий сервіс обслуговування.

«Укрзалізниця» оголосила тендери на закупівлю знімного інвентаря (подушок, матраців, чохлів на них) та постільної білизни (підковдр, простирадл, наволочок, махрових рушників).

Перед оголошенням закупівлі залізничники провели моніторинг товарів та переглянули технічні вимоги щодо якості тканини та наповнювача, з котрих виготовлено знімний інвентар та постільну білизну.

«Технічні вимоги переглянуті, щоб вироби зберігали свою якість під час всього терміну експлуатації, а пасажири отримували максимальний комфорт. До того ж, всі параметри чітко деталізовані, щоб на етапі приймання закупленої продукції можна було відкрито із залученням конкурентів перевіряти відповідність.

Початкові ціни на аукціони (від яких буде йти зниження) встановлено на базі нижчих комерційних пропозицій від різних гравців ринку. По окремих позиціях ціни значно змінились від попередніх закупівель 2021 року, адже суттєво змінено технічні вимоги та зросли витрати виробників. По таких позиціях додатково порівнювались ціни із аналогами на ринку, щоб переконатись у адекватності стартових цін. Далі аукціон та відкрита конкуренція визначать постачальників та найкращу можливу ціну постачання.

На ілюстраціях показуємо, що саме змінилось по різних типах продукції. За результатами тендерів на цю пілотну партію продукції за новими стандартами Укрзалізниця в подальшому оголосить додаткові закупівлі цього року», – повідомляють в «Укрзалізниці».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи