Всі новини про життя міста

В очікуванні опалювального сезону: який обігрівач обрати

Зі зниженням температури повітря в оселях українців суттєво похолоднішало. Поки опалювальний сезон не розпочався, одним з найпоширеніших способів обігріву є обігрівачі.

Компанія YASNO розповідає, який прилад краще обрати, щоб створити в приміщенні комфортні умови, та економити електроенергію. 

  • Керамічний обігрівач накопичує тепло у своїх пластинах і віддає його приміщенню. Споживає  0,5-1,5 кВт∙год електроенергії. YASNO рекомендує звернути увагу на сучасні ультратонкі керамічні панелі, що обігріють приміщення площею від 8 до 15 м². Такі моделі енергоефективні та екологічні: не спалюють кисень, не сушать повітря, не виділяють хімічних сполук або неприємних запахів, а також гарантують пожежну безпеку та виключають можливість опіків.
  • Конвекторний обігрівач також енергоефективний. Він швидко нагріває приміщення, не забруднює повітря, безпечний у використанні. В залежності від моделі споживає від 0,5 до 1,5 кВт∙год електроенергії.
  • Масляний обігрівач обирають через те, що після вимкнення у кімнаті зберігається накопичене тепло. Прилад споживає електроенергії більше – в середньому 1,5-2,5 кВт∙год.
  • Інфрачервоним обігрівачем найкраще обігрівати великі кімнати та приміщення з протягами, адже він нагріває не повітря, а предмети, які й віддають тепло. Споживає від 0,5 до 1,5 кВт∙год електроенергії.
  • Тепловентилятор добре обігріє невеликі приміщення, але він споживає від 2 до 4 кВт∙год електроенергії.

Витрати на комунальні послуги в опалювальний період збільшуються, споживання електроенергії зростає. Тому варто віддавати перевагу енергоефективним обігрівачам. А додатково зменшити суми в платіжках за світло можна за допомогою енергоефективного набору Розумний Watt з двозонним лічильником, який дозволяє сплачувати вдвічі менше за спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини