Всі новини про життя міста

В ОВА обговорили впровадження у громадах нової ветеранської політики

В ОВА обговорили впровадження нової ветеранської політики на місцях. Під головуванням очільника регіону пройшла зустріч із головами районів та громад. Головна тема – комплексна підтримка оборонців та їхніх родин.

 «Ефективну ветеранську політику маємо впроваджувати не лише на рівні держави та області. Долучатися слід і місцевому самоврядуванню. Виступив із ініціативою, аби кожна територія мала профільного заступника. Влада, бізнес, благодійники, міжнародні партнери. Ми усі об’єднані спільною метою. Прагнемо підтримати Героїв», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Він додав, що є чимало позитивних прикладів. Один з таких – проєкт «Я – ветеран».

Його регіон втілив першим в країні. Це «єдине вікно» для захисників та їхніх рідних, де надають найзатребуваніші послуги.

Начальник ОВА наголосив, що Дніпропетровщина продовжуватиме розбудовувати мережу реабілітаційних центрів. Медзакладів, де військові можуть відновитися, ставатиме більше. На це спрямовуються бюджетні кошти. Підтримують ініціативу і благодійники.

Минулого року 334 родини ветеранів області отримали кошти на житло. Загалом понад 715 млн грн. Придбали оселі вже 142 сім’ї. Квартири вони обирали самі.

Секретар Кам’янської міськради Наталія Ктітарова зазначила, що ветерани потребують спілкування за принципом «рівний рівному». А ще повинні мати можливість долучатися до життя громади.

 «Найперше, що ми зробили, це з’ясували потреби військових. А це якісні адміністративні послуги, медична і реабілітаційна допомога, соціальний супровід, юридичні консультації. На цьому і будували свою роботу. Затвердили міську програму підтримку оборонців та їхніх сімей. Цьогоріч вдвічі збільшили її фінансування», – розповіла Наталія Ктітарова.

Учасники засідання акцентували, що важлива й соціальна адаптація бійців. Навчання, перекваліфікація, працевлаштування, арт-терапія, заняття спортом.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі