З початку війни у Кривому Розі навчилися робити те, що не робили раніше ніколи – бронежилети, форму, берці, тактичні кросівки, оснащені кулеметами пікапи для боротьби з ворожими дронами та багато іншого.
А вчора, 13 квітня, випробували мінний трал made in Kryvyi Rih, створений на криворізьких підприємствах за зразком найкращих світових аналогів.
“Вийшло чудово!” – зазначив з цього приводу голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
“Це буде хороша допомога нашим саперам – з початку війни вони ліквідували на території нашої області вже понад 6000 ворожих боєприпасів, але буквально щодня знаходять та знешкоджують нові, залишені орками на нашій землі”, – додав він.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-56-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-56-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-57-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-57-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-58-1024x938.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-58-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-52-59-1024x914.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-53-00-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE