Всі новини про життя міста

Великий працелюб і чудовий сім‘янин. У Кривому Розі сьогодні провели у засвіти Романа Тєганова

У Кривому Розі сьогодні попрощалися  з Романом Тєгановим. Військовий загинув  26 березня на Донеччині під Бахмутом – допомагав виносити пораненого побратима. Авіабомба накрила і його, і товаришів. Не вижив ніхто.

Романа Тєганова рідні згадують з неймовірною теплотою. Кажуть, золоті руки були у людини. За що не візьметься, завжди відмінний результат – хоч сантехніку  полагодити, хоч електрику.

«Роман працював на житлово-комунальному підприємстві.  Добрий і безвідмовний. Чудовий батько. По собі залишив двох доньок – 9 і 10 років, яких дуже  любив.  Призвали його торік 26 травня.  Трохи не дожив до року  на фронті», – згадує рідна сестра захисника Ганна.

Зв‘язок з Романом перервався  26 березня. Якийсь час його вважали зниклим безвісти. Рідні відчайдушно сподівались на диво. А два дні тому отримали гірку звістку  про  загибель.

«Він був найдорожчою людиною для своїх дітей. Дівчатка завжди так чекали його з роботи. Та й він завжди поспішав до своїх донечок. Роман завжди був великим патріотом, загинув, як герой. Він стояв на захисті кожного з нас, – не може стримати сліз сусід і колега Героя – Мірабє.

Герої не вмирають, а залишаються у нашій пам”яті назавжди.  Вічна пам‘ять загиблим Захисникам!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі