asd

Всі новини про життя міста

Відоме на весь світ полотно з 5-річною криворожанкою сьогодні розгорнуть у Києві

Ви пам’ятаєте цю маленьку криворізьку дівчинку Валерію, яка на початку війни тікала з мамою до Польщі? Дитина потрапила в об’єктив фотографа, а згодом – на обкладинку американського журналу Time. 5-річна криворожанка-біженка стала символом зраненої України, нашого зруйнованого майбутнього, масової евакуації людей із рідної країни.

Полотно зі світлиною п’ятирічної Валерії побачив весь світ. Його розгортали у Львові, а згодом – у європейських містах.

Сьогодні у Києві знову розгорнуть 45-метрову інсталяцію, яку створив французький художник JR. Митець каже, що саме діти – це майбутнє України, тому необхідно боротися за них до кінця. 

“Ми прокинулися рано-вранці 24 лютого і дізналися, що окупаційна армія почала бомбити наші військові бази. Я думала про свою доньку Валерію; заради її безпеки, я знала, що ми повинні поїхати”, – згадувала ті страшні миті мама дівчинки, Таїсія.

Хоча сім’ї вдалося покинути Кривий Ріг до початку обстрілів, та дорога все одно була важкою. 18 годин вони їхали стоячи у потязі до Львова. На кордоні їм довелося перечекати чергу з машин завдовжки в три кілометри. Але Таїсія вважає, що безпека дитини була того варта.

Минув рік кривавої війни. Україна вистояла. Ми обов’язково переможемо, щоби наші діти повернулись до рідних домівок і були щасливими у своїй вільній, квітучій державі.

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі