test

Всі новини про життя міста

Відпрацьовують майстерність, опановують техніку від міжнародних партнерів: очільник регіону відвідав військовий полігон

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак відвідав військовий полігон. Там проходять навчання бійці Національної гвардії. Повернувшись з передових позицій, вони вдосконалюють свою майстерність. А ще – опановують бойові машини, які отримали від міжнародних партнерів.

«Бійці Нацгвардії відточують навички з утилізації ворога. На їхньому озброєнні – надійні коптери, броньовані розвідувальні машини і бойові «коні» піхоти. А ще – техніка, отримана від міжнародних партнерів. Прийняв запрошення на полігон і не пошкодував. Тут своя атмосфера. І побратими, якими пишається кожен з нас. По тренувальним цілям відпрацювали майстерно – жодного промаху!», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.

Зона ураження бойових машин – від 2 до 4 км. З такої відстані під вправним керівництвом воїна вони вражають броню ворожої техніки. Опанувати її нескладно, каже командир взводу однієї з рот оперативного призначення Ярослав. Головне – мотивація та бажання гнати ворога з української землі.

«До Нацгвардії долучився з початком повномасштабного вторгнення. Вирішив, що тут мої навички нині доцільніші, – ділиться Ярослав. – Нині практикуємося на новій техніці від міжнародних партнерів – Maxx Pro з важкими кулеметами. Для перевезення особового складу та евакуації вона незамінна. Витримує велике вогньове навантаження. Відпрацьовуємо навички роботи з нею. Після знову поїдемо захищати нашу країну».  

Машину повинен знати досконало кожен член екіпажу, додає командир взводу. Вміти керувати нею, прицільно стріляти і готувати озброєння до роботи. Саме тому працюють без зупину.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини