![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/03615feb-1a58-4a02-bd8f-ad6cf1693b29-1024x779.jpg)
Двоє криворожців-ветеранів Назар Лозовий та Ігор Троян у складі збірної України вирушили до Лас-Вегаса для участі у змаганнях Повітряних Сил США – United States Air Force Trials 2024. Випробування пройдуть з 4 по 16 березня.
Основною метою таких змагань є залучення ветеранів та військових до занять спортом, популяризація реабілітації через спортивні заходи серед ветеранів.
Про це повідомляє Armyinform.
Національна збірна України змагатиметься в 9 видах спорту:
стрільба з лука,
легка атлетика,
велосипедний спорт,
паверліфтинг,
веслування на тренажерах,
волейбол сидячи,
плавання,
баскетбол на кріслах колісних,
регбі на кріслах колісних.
Криворізькі військові тривалий часу активно готувалися до змагань на різних базах у місті. 24-річний Назар тренувався у двох видах спорту – відтискання штанги та плавання, а 32-річний Ігор – у веслуванні на тренажерах, штовханні ядра та метанні диска.
Для української збірної ветеранів це перша участь в американських іграх.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/172944f8-1de3-41b3-b221-76f80b6a9aa2-1024x976.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240304_150845_086-880x528-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240304_150857_404-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240304_150857_972-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE