Через влучання на одному з підприємств є руйнування. Там зайнялася будівля. Рятувальники пожежу приборкали.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Також під артобстріл потрапила Мирівська громада, що на Нікопольщині. І райцентр.
Всюди – без загиблих і постраждалих”, – додав він.
Вчора, 24 січня, вдень гучно було не лише у Дніпровському районі, а й у Нікопольському. По райцентру росіяни били з артилерії. Мирівську та Марганецьку громади атакували дронами-камікадзе.
Пошкодження – на двох сільгосппідприємствах. Понівечені 5 приватних будинків, гараж та авто. Зачепило газогін та лінію електропередач. Минулося без загиблих та постраждалих.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_18-30-08-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_18-30-09-1024x630.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_18-30-10-2-1024x644.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_18-30-10-1024x755.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE