Всі новини про життя міста

Водійка трамвая за 3 місяці: у Кривому Розі офіційно сформували заявку на навчання жінок

Перша заява на участь в експериментальному урядовому проекті з навчання жінок професіям, у яких традиційно переважали чоловіки роботодавець, подана до Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Запит надійшов від КП «Швидкісний трамвай», яким потрібні фахівчині на посаду водія трамвая.

Про це повідомляє Криворізька філія Дніпропетровського ОЦЗ.

Криворізький швидкісний трамвай — це унікальна транспортна пасажирська споруда, має частково підземну швидкісну гібридну легкорейкову систему (або іншими словами – легке метро). Складається з двох ліній загальною довжиною 18 км, якими прокладено чотири маршрути. Налічує 11 станцій, чотири з яких — підземні, дві — естакадні, та три — частково підземні. Станції та лінії збудовано за стандартами метрополітену, проте у якості рухомого складу використовуються поїзди з трамвайних вагонів.

«З підприємством домовились про вимоги до кандидаток на навчання та умови подальшого працевлаштування, адже професія водія трамвая пов’язана з пасажирськими перевезеннями і є дуже відповідальною. Навчання проходитиме в ТОВ «ЦТОР», яке єдине в Криворізькій громаді має ліцензію на навчання водіїв трамвая.

Тож , запрошуємо жінок віком від 21 року отримати професію водія трамвая.

Умови навчання – курси тривають 3 місяця, навчання безкоштовне (служба зайнятості сплачує навчальному закладу вартість навчання), під час навчання підприємство сплачую заробітну плату», – зазначили у Криворізькій філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Також спеціалісти звернулися до роботодавців Кривого Рогу щодо участі у проекті.

Ось найважливіші положення, які варто знати компаніям:

-Професійне навчання жінок організовується саме на замовлення роботодавця. Він має подати до центру зайнятості за місцезнаходженням компанії заяву про участь.

-Центр зайнятості, роботодавець і жінка, що виявила бажання пройти навчання, укладають договір про організацію професійного навчання.

-Компанія мусить працевлаштувати погоджену кандидатку протягом 15 календарних днів з дати завершення професійного навчання.

-Зауважимо, що Центр зайнятості оплачує навчання в розмірі не більше 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (сьогодні це 30 280 грн). Якщо ж навчання коштує дорожче, різницю мусить компенсувати роботодавець або учасниця проєкту.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини

    Powered by WordPress