![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400829348_649307844068829_8495169924554344989_n-768x1024.jpg)
Відібрано проби в 14 моніторингових точках.
Фахівцями ВСП «Криворізький районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» на замовлення управління екології відібрано проби води у 14 моніторингових точках, з них 7 точок на р. Інгулець, 7 точок на р. Саксагань.
Відбір проб здійснювався за участі представників виконкомів районних у місті рад і громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя». Лабораторні дослідження проводяться за хімічними та мікробіологічними показниками за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища.
Моніторинг показників якості поверхневих водойм міста здійснюється у рамках Міської екологічної програми.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400712412_649307940735486_7697588354108165784_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400953659_649307994068814_1629590129405918353_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE