![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417781904_1749008585607001_8720027358427214619_n-768x1024.jpg)
Як відомо, 8 січня ворожа ракета пошкодила частину колії, якою рухається швидкісний трамвай. На ділянці від станції «Майдан Праці» до «Бульвар Вечірній» повним ходом ремонтують пошкодження.
– Ці люди створюють нову сторінку в історії нашого підприємства. Злагоджена робота керівника, який майже весь час знаходиться поряд із своїм трудовим колективом, що прикладає фантастичні, неймовірні зусилля, щоб якомога швидше запустити рух важливої гілки швидкісного трамвая, – так написали про ремонтників на сторінці комунального підприємства «Швидкісний трамвай».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417774776_1749007232273803_2180833864041336357_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417775204_1749008165607043_4314690138089497636_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417775222_1749008512273675_688851220792885403_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417776330_1749008308940362_2203920999058158555_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417776865_1749008382273688_3133738288149882136_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417777150_1749008405607019_5195297900072180970_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417781846_1749008302273696_3914039063096818296_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417790561_1749008595607000_5070189572205936547_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417794991_1749008428940350_3561880936007740177_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/418490370_1749007252273801_5466987495189496979_n-768x1024.jpg)
«Вже шлях зібраний. Зроблено балансування, пробний проїзд дрезиною.
Встановлюється контактна мережа. Усі матеріали вже є.
Якщо не буде форс-мажорів, то завтра запустимо швидкісний у повному обсязі. Без загородження – його робитимемо пізніше.
Ще раз дякую колективу Швидкісного Трамваю, та «Рудомайну» за надану велику техніку та щебінь для відсипання!» – написав у соцмережі голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
новини Кривий Ріг LIFE