asd

Всі новини про життя міста

Вони виганятимуть окупантів: на Дніпропетровщині триває набір до Гвардії наступу

На Дніпропетровщині триває набір до штурмових бригад Гвардії наступу. Запрошують усіх, хто бажає відвоювати території України та наблизити перемогу. На вибір – вісім підрозділів. Записатися можна у ЦНАПах або подати заявку на сайті.   

Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Нові підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби формує Міністерство внутрішніх справ України. Обрати можна той, який найбільше відповідає мотивації та поглядам.  

Запрошують справжніх патріотів України. Тих, хто рішуче налаштований вигнати російських загарбників. Адже головне завдання майбутніх бійців – штурмові дії та деокупація українських територій.    

Кандидати пройдуть військово-лікарську комісію. З кожним проведуть бесіду, а також перевірять фізичну витривалість. До лав Гвардії візьмуть тих, хто найбільш вмотивований та успішно пройде усі випробування.   

Далі новобранці пройдуть інтенсивне навчання і психологічну підготовку. Їх тренуватимуть справжні титани – відважні воїни з величезним бойовим досвідом. Добровольці опанують основи військової справи і тактичної медицини. Отримають амуніцію, сучасну техніку та зброю.  

Є два варіанти, як записатися до Гвардії наступу. Онлайн – на сайті storm.mvs.gov.ua. Або ж прийти до одного з дев’яти Центрів надання адміністративних послуг області.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи