test

Всі новини про життя міста

Все про glo™

На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

glo™  —  це сучасна технологія нагрівання тютюну, в асортименті якої представлені такі моделі, як HYPER X2, HYPER+, PRO, PRO SLIM та HYPER+ UNIQ, Ці пристрої пропонують зручність у використанні, компактні габарити та сучасні технічні можливості для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Гло (glo™)  сайт компанії https://myglo.com.ua/ допоможе знайти всю необхідну інформацію щодо характеристик девайсів, їхні відмінності, швидко та легко придбати гаджети і аксесуари онлайн, дізнатись як користуватися гло (glo™), а також як замовити безкоштовний тест-драйв glo™.

Що таке гло (glo™) пристрої та чим вони відрізняються

Попри візуальну схожість пристроїв, вони мають багато відмінностей, які дають змогу вибрати для себе оптимальний варіант. 

Лінійка glo™ HYPER

  • HYPER X2. На сьогодні  – це новинка від glo™, яка працює завдяки інноваційній технології нагрівання.  Серед особливостей моделі —  оновлений LED-індикатор для ще кращого відображення прогресу сесії/стану зарядки, окрема кнопка для активації режиму Boost (нагрівання до 270°C), IRIS-затвор* для захисту від пилу та сміття. Пристрій може використовуватися до 2-х послідовних сесій** та здійснювати до 20 сесій на одному заряді акумулятора*** (час заряду становить до 3,5 годин). Представлений у 6 кольорових рішеннях;
  • HYPER+. Попередня модель лінійки HYPER має нижчу ціну, що дозволить споживачу вигідно ознайомитися з технологією нагрівання. Представлений у 4 кольорах корпусу. Серед характеристик потрібно відмітити можливість здійснювати до 4-х послідовних сесій**, з потужністю акумулятора  до 20 сесій на одному заряді***. Також варто відмітити невисоку температуру нагрівання у режимі Standard  —  240°C (найнижча серед інших моделей glo™);
  • HYPER+ UNIQ —  більш оновлена модель HYPER+ із можливістю кастомізації пристрою. Основними кольорами є синій, бежевий, чорний та білий, але девайс має 19 змінних бокових панелей, які можна докупити та змінювати за бажанням. Завдяки цьому можна створити до 76 різних комбінацій.  HYPER+ UNIQ надає   можливість здійснювати до 3-х послідовних сесій** (батареї вистачає до 20 сесій на одному заряді***).

Лінійка glo™ PRO

  • PRO  —  це пристрій минулого покоління із серії PRO, який представлений у 4-х кольорах корпусу. Здійснює до 4 послідовних сесій**, а зарядки акумулятора вистачає до 20 сесій***. Модель може працювати у режимі Standard з температурою нагрівання до 250°C та Boost  — до 280°C. 
  • PRO SLIM  —  це тонкий та легкий моноблок, що має витончений та стильний дизайн. Серед особливостей  —   до 2 послідовних сесій** (до 16 сесій на одному заряді батареї**). Девайс представлений у 4 кольорах, та має режим Буст для   збільшення насиченості під час сесії  (із нагріванням до 280°C).

Щоб детальніше ознайомитися з продукцією, ви можете замовити безкоштовний тест-драйв (терміном на 21 день). Замовити продукцію glo™ можна на офіційному сайті, або у просторі  glo™ Studio та pop-up.

 *затвор із перекриваючих пластин циліндричної форми.

** За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

*** При використанні в режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини