На Дніпропетровщину евакуювали молочне господарство з-під Бахмуту. Загалом перевезли 400 корів. Нині тварин прихистили на фермі у Дніпровському районі.
Підприємство відвідав очільник області Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-2.jpg)
«До нашої області евакуювалося молочне господарство з-під Бахмута. Допомогла з релокацією ОВА. А ще – фермер з Дніпровського району Давид Аракелян. Він безкоштовно надав транспорт, на якому велику рогату худобу рятували прямо з-під обстрілів. А ще – приміщення, де тварин розмістили», – зазначив Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-4.jpg)
Він додав, що вдячний бізнесу за небайдужість. За те, що бере під своє крило колег з охоплених війною регіонів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/ava-4.jpg)
«До нас звернулись із Бахмутської ферми. Сказали, що ситуація дуже складна. Попросили вивезти тварин. Ми вирішили, що зможемо прийняти стадо. Велика рогата худоба – то наше покликання. Тож взяли над коровами опіку. Доглядатимемо», – розповів власник господарства з Дніпровського району Давид Аракелян.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-2.jpg)
Нині поголів’я в безпеці. Ним опікуються працівники ферми і ветеринари. Для тварин виділили окремий корпус. Його заздалегідь звільнили, вичистили. Тут вони місяць знаходитимуться на карантині.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-2.jpg)
«Це стадо, яке вціліло. На фермі були «прильоти», руйнування. Частина тварин загинула. Але вдалося вивезти більшість поголів’я. Бахмутський напрямок зараз найгарячіша точка. Дуже вдячний, що Дніпропетровщина відгукнулась на наше прохання», – сказав перший заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-1.jpg)
У Дніпровському районі начальнику ОВА Сергію Лисаку продемонстрували й як один із навчальних закладів Ляшківської громади перейшов на змішану форму викладання. Задля безпеки учнів облаштували укриття. Аби не переривати уроки під час повітряної тривоги. Залучили кошти благодійників й місцевого бюджету.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/9.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE