В парку “Руданівський” навели лад.
Вихідними в цій зеленій локації “кипіла” робота – відбулася Толока: люди ретельно та дбайливо прибирали парк від торішніх рослинних залишків та від побутового сміття, котре залишають по собі відвідувачі.
Захід відбувся за підтримки Зелений центр Метінвест Кривий Ріг:
“Для добрих справ не буває поганої погоди!
Саме це довели на вихідних майже 400 небайдужих містян, які прийняли участь Саксаганській толоці. Команда #ЗЦМ також долучилась до заходу, забезпечивши учасників необхідним інвентарем, рукавицями та смаколиками з кавою .Завдяки плідній, згуртованій праці було прибрано 9.8 гектарів території парка “Руданівський” , та вивезено 15 тонн сміття.
Приємним бонусом для дітей стали локації аквагриму та вузелкове містечко , а гарний настрій подарував DJ NEGODA. Також всіх учасників частували смачним пловом.
Ще один класний захід, який в котре доводить, що єдність нашого народу спроможна подолати будь-що!”
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344016004_1173366746664179_1677233715338220311_n-1-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344338291_595854235825173_7799533694679870497_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344352872_732762801969208_2159742569836532047_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344362358_1183232958918317_580176934811615428_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344449901_1917133418665025_1021686356647841377_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344353407_765340075104854_205517774416684577_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE