asd

Всі новини про життя міста

Виявилося, що багатодітна мати із Кривого Рогу – досвідчена шахрайка

Маючи на утриманні шістьох дітей, жінка менше всього дбала про їх виховання та позитивний приклад своїми вчинками. Багатодітна мати тривалий час займалася тим, що обманювала людей фіктивними оголошеннями.

При обшуку в фігурантки справи було вилучено більше двох десятків мобільних телефонів з різними операторами зв’язку. До того ж вона мала судимість у 2022 році й за рішенням Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу за ч. 1 ст. 190 КК України отримала покарання у вигляді 200 годин громадських робіт.

Черговий раз в поле зору правоохоронців жінка потрапила через заяву потерпілої про непроданий диван. Виявилося, що в травні 2023 року в фейсбуці аферистка розмістила оголошення про те, що продається функціональний і комфортний диван за 4 500 гривень. Потенційним покупцям «продавчиня» ставила умову – передплата 3 000 гривень.

Щойно гроші зайшли на банківській рахунок – оголошення про меблі зникало. Прикметно, але картки були оформлені на інших осіб, що заплутувало й ускладнювало слідство.

1 липня Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу визнав громадянку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, і призначити їй узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості від 24 червня 2024 року покарання у виді позбавлення волі на строк 1  рік з випробувальним строком.

Вилучені кошти та мобільні телефони суд розпорядився повернути власниці.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі