asd

Всі новини про життя міста

Як бути далі в умовах війни: у Кривому Розі підприємців запрошує відомий бізнесмен Михайло Мармер

Ви – підприємець и вам, як і багатьом іншим, важко працювати в умовах війни. Є можливість об’єднатися, щоб полегшити шлях.

15 березня о 15.00 у конферецзалі готельного комплексу «Аврора» (пр. Металургів, 40) відбудеться розширене засідання Правління Асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу», яку очолює досвідчений підприємець Михайло Мармер.

Війна негативно впливає на розвиток підприємництва у нашому місті. Багато підприємств страждають від перебоїв у постачанні сировини та комплектуючих через проблеми з логістикою, а також від скорочення попиту на їхню продукцію. Збільшується невизначеність та ризик, що відштовхує потенційних інвесторів та ускладнює доступ до фінансування. Воєнні дії вплинули на практично всі галузі економіки. Найбільше постраждали сільське господарство, металургійна промисловість, туризм, роздрібна торгівля та легка промисловість.

«Але, незважаючи на всі складнощі, кількість нових підприємців у Кривому Розі зростає. За даними Криворізького ресурсного центру, за перший місяць 2023 року зареєстрували понад 50 нових суб’єктів господарської діяльності, що свідчить про високу духовність та незламність місцевих підприємців. Таким чином, хоча війна ускладнює умови для розвитку бізнесу в Кривому Розі, підприємці продовжують робити все можливе, щоб зберегти своє діяльність та розвиватися в цих складних умовах. Я хочу підтримати колег. Тому була створена платформа, де підприємці зможуть обговорювати свої проблеми, ділитися досвідом та розвивати свої бізнеси», – зазначив Михайло Мармер.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі