Всі новини про життя міста

Як оплачувати електроенергію за декількома особовими рахунками: покрокова інструкція від YASNO

YASNO створив сервіси, які дозволяють сплачувати за спожиту електроенергію за декількома особовими рахунками. Це стане в пригоді клієнтам, котрі мають у власності декілька квартир або хочуть допомогти сплатити, наприклад, бабусі чи одиноким сусідам, котрі потребують допомоги.

YASNO підготував покрокову інструкцію, як це можна робити за лічені хвилини.

Особовий рахунок – це числовий ідентифікатор клієнта, який присвоюється при укладенні договорів про розподіл та постачання електричної енергії. Особовий рахунок зазначається у кожній квитанції за електроенергію від YASNO. Дізнатись його також можна зателефонувавши до контакт-центру або звернувшись в енергоофіси постачальника. 

Сплачувати за електроенергію за декількома особовими рахунками за допомогою онлайн-сервісів YASNO просто і зручно. Робити це можна через:

Щоб підключити додаткові особові рахунки, варто в Особистому кабінеті натиснути кнопку «Додати об’єкти» і вказати необхідну інформацію. Після цього у кабінеті відображатимуться всі додані особові рахунки. Таким чином не буде потреби вводити їхні дані щоразу. Це дуже зручно, якщо необхідно за когось сплачувати щомісяця. Функціонал кабінету дозволяє додавати необмежену кількість особових рахунків.

Через головне меню в обох чатботах можна підключити по 5 особових рахунків та швидко сплачувати за потреби.

Дані сервіси дозволяють здійснювати оплати за інших клієнтів без реєстрації, достатньо лише ввести номер особового рахунка або адресу. Ці сервіси зручно використовувати, якщо є потреба у разовій допомозі в оплаті за електроенергію.

«Сервіси YASNO дозволяють сплачувати за електроенергію у декілька кліків. Це зберігає час, тому нам би хотілось, щоб якомога більше клієнтів користувались ними. Але ми розуміємо, що є клієнти, котрим уже складно опанувати ці технології, то ж закликаємо допомагати вашим бабусям, дідусям та самотнім сусідам. У вас це займе менше хвилини, а їм збереже години дорогоцінного часу», – наголосив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини