asd

Всі новини про життя міста

Як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами Дніпропетровщини, – пояснює ДТЕК Дніпровські електромережі

Коли в енергосистемі фіксується дефіцит електроенергії, НЕК «Укренерго», знаючи рівень енергоспоживання країни, розподіляє наявний обсяг електроенергії між усіма операторами системи розподілу по регіонах. У свою чергу ОСР справедливо та рівномірно перерозподіляє доступну електроенергію споживачам по черзі.

Для цього ДТЕК Дніпровські електромережі складає графіки стабілізаційних відключень, де враховуються всі клієнти області.

Наявний обсяг електроенергії, який доводить НЕК «Укренерго», розподіляється абсолютно на всіх споживачів області. А це побутові споживачі, підприємства та різноманітний бізнес, об’єкти критичної інфраструктури. Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі докладають усіх зусиль, щоб рівномірно надати електрику всім клієнтам з доступного обсягу. Та водночас виконати команду «Укренерго» і знизити рівень електроспоживання – це критично важливо, щоб уникнути масових аварій в енергосистемі через дисбаланс виробництва та споживання електроенергії.

Дніпропетровщина – регіон з високим рівнем розвитку великої промисловості. З усієї доступної електроенергії близько 57% в нашому регіоні йде для критичної інфраструктури, яку не можна обмежувати (лікарні, насосні станції, котельні, тощо) та великих підприємств, які забезпечують економічну та енергетичну безпеку країни. Список критичних об’єктів затверджує місцева влада. Решту 43% компанія розподіляє між побутовим сектором (багатоквартирні та приватні будинки) та бізнесом, а також соціально-побутовою сферою. Наприклад, населення споживає 24% всього обсягу електроенергії.

ДТЕК Дніпровські електромережі справедливо розподіляє доступний обсяг енергоспоживання між клієнтами і складає графік, згідно з яким світлом забезпечують усіх по черзі. Виняток становлять лише ті споживачі, які підключені до критичних об’єктів.

Нагадуємо, що знайти всю актуальну інформацію щодо відключень й перевірити графіки ви можете у чат-боті компанії у Viber та Telegram і нашому сайті в розділі “Відсутня електроенергія“. 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи