asd

Всі новини про життя міста

«Якщо ти хоча б один день не побув на позиціях, на лінії зіткнення – ти вже відстав від війни!» – командир 129 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Юрій Сіньковский

– В лютому 2022 в штаті батальйону було лише 44 людини. І вже наступного ранку після повномасштабного вторгнення, 101-й батальйон Сил ТрО був сформований повністю, це було вже 545 осіб, ми отримали зброю й одразу зайняли позиції по утриманню напрямків біля Кривого Рога.

– Перші бойові зіткнення відбувалися в районі Шестерні, і надалі вже наші підрозділи визволяли південний напрямок. Це й Архангельське, де наші хлопці дуже чудово себе показали. В Підгірному ми за власною ініціативою створили мобільні штурмові групи та допомагали десантникам, які попали в засідку. Ми взяли удар на себе, щоб вони змогли відійти.

– Всі війни різні. Ця війна – війна технологій, артилерії, аеророзвідки. Але в усіх війнах головне це моральний дух хлопців. Тому своїх офіцерів я вчу, щоб в кожному підлеглому вони бачили не лише бійця, а перш за все бачили особистість. Бійці відчувають це, вони відчувають турботу командирів. В мене нема жодного, кого силком притягнули в підрозділ, весь склад – добровольці, котрі прийшли до мене за зовом серця, вони знають що вони захищають.

Автор: Олег Пальчик

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі