Навколишній світ постійно змінюється та розвивається: з’являються нові професії, а старі поволі відходять у минуле. Ознайомитися з сучасним ринок професій можна відвідавши «Ярмарок професій».
Розібратись у різноманітті закладів освіти міста, професій та напрямів підготовки допоможе міський профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», що заплановано провести у Творчому центрі Палаці культури «МЕТАЛУРГ».
З 27 по 31 березня, з 10:00 до 15:30 запрошують всіх бажаючих відвідати «Ярмарок професій».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336660384_1215074109133126_6499252416678134963_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336672618_219401467299601_391803600084608269_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336684322_623524706282286_5429962060674043344_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336785425_6003477076410972_8804633202507145908_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE