test

Всі новини про життя міста

Ю. Вілкул: У Кривому Розі не припинено та не скасовано жодного із видів допомоги, передбачених міською програмою соцзахисту мешканців

Це 50 різних видів матеріальної допомоги, пільг і компенсацій для жителів

У 2023 році на комплексні соціальні програми підтримки криворіжців спрямують 532 млн грн. З початку року тільки матеріальну допомогу від міста отримали вже понад 4 тисячі мешканців на загальну суму майже 30 млн грн.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

На березневому засіданні виконкому Криворізької міськради підтримані 23 рішення, спрямовані на комплексну соціальну підтримку криворіжців.

В.о. міського голови Юрій Вілкул сказав: «В умовах воєнного стану місто продовжує надавати допомогу військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим криворіжцям. У березні ще майже 4 тисячі криворіжців отримають виплати на суму 20,8 млн грн. Ми продовжуємо підтримувати учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, родини загиблих (померлих) військовослужбовців. Особлива увага приділена й сім’ям загиблих воїнів в ході проведення АТО/ООС. Родинам загиблих надається всіляка підтримка та матеріальна допомога. У цих складних умовах наша головна мета – забезпечити нормальне життя криворіжців. Ми робимо все, щоб наші мешканці почувалися соціально захищеними».

Також, місто продовжує турбуватися про дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Лише у березні допомогу отримають понад 30 хлопчиків та дівчаток з відповідним статусом. В цілому, з початку року допомогу отримала 31 дитина.

Продовжується у Кривому Розі й виплата матеріальної допомоги дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства. У березні таку підтримку отримають майже 700 чоловік. Це – діти, які потребують забезпечення підгузками (цього року таку допомогу збільшено з 12,5 тис. грн до 20 тис. грн), діти з інвалідністю, онкохворі діти, інсулінозалежні діти та діти з інвалідністю з дитинства.


Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики, наголосила: «Триває виконання муніципальної програми соціального захисту криворіжців. Крім вищезазначених допомог, продовжується виплата матеріальної допомоги мешканцям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. Так, у цьому місяці майже 350 жителів отримають фінансову підтримку. З початку року таку допомогу отримали вже 850 криворіжців на суму 3,3 млн грн. Хочу зазначити, що з 23 лютого стартувала перша у цьому році хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів від міста. Наразі, вже майже 25 тисяч жителів отримали продуктові набори, а з моменту початку надання такої допомоги видано вже понад 326 тисяч наборів».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи