test

Всі новини про життя міста

Юні криворізькі винахідники створили пристрій для незрячих людей (фото)

Криворізькі підлітки вражають свої талантами.

Так, студент педуніверситету Андрій Командирчик та двоє старшокласників – Андрій Пирог і Михайло Хараджян, учні Школи робототехніки (на базі КДПУ) створили пристрій для незрячих та людей з вадами зору, який дозволяє розпізнавати перешкоди на відстані.

Андрій Командирчик, Андрій Пирог та Михайло Хараджян два роки працюють разом. І, власне, протягом останнього року вони створювали гаджет для людей з вадами зору.

Перші спроби були не ефективні – ні матеріально, ні конструктивно. Але хлопці не зупинялись і йшли далі.

Наразі створений варіант «Версія2.0», як і попередній прилад, розташовується на тілі: його надягають на голову. При цьому для отримання інформації використовуються три ультразвукові датчики. В якості передачі сигналу до людини застосовується вібромотор, який закріплено в середні конструкції. Таким чином, коли користувач пристрою наближається до перешкоди, датчик починає розпізнавати її та подає сигнал на вібромотор.

Кожен з юних науковців працював над власною частиною. Михайло Хараджян розробив та надрукував на 3D-принтері корпус пристрою. Андрій Командирчик та Андрій Пирог (під керівництвом викладачки Наталі Хараджян) розробили алгоритм та написали програму.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини