asd

Всі новини про життя міста

Юрій Вілкул зустрівся з Послом США в Україні Бріджит Брінк

Під час зустрічі з Послом США в Україні Бріджит Брінк очільник Кривого Рогу Юрій Вілкул подякував Уряду США за системну підтримку України.

«Кривий Ріг став першим містом на півдні України, яке зупинило у 2022 році російські війська, що рухалися з Криму. Наше місто – найбільший промисловий центр України. До початку російсько-української війни Кривий Ріг давав біля 10% ВВП країни. А зараз, через руйнування промислового Маріуполя та великої кількості промислових міст та підприємств в країні, показники Кривого Рогу можуть сягати 15-20% ВВП України при роботі чорноморського гуманітарного коридору та розвитку логістики товарів підприємств Кривого Рогу на експорт. При цьому ворог постійно обстрілює ракетами та «шахедами» підприємства та цивільну інфраструктуру Кривого Рогу. Міська влада створює захисні споруди для захисту цивільної інфраструктури. Проте, для підвищення захисту міста необхідно збільшення систем ППО. І ми дуже розраховуємо на Вашу підтримку», – зазначив Юрій Вілкул. Він також зазначив важливість підтримки міста з боку USAID та інших американських гуманітарних організацій
Посол США в України Бріджит Брінк подякувала міській владі за стійкість та незламність.
Також в рамках робочої поїздки до Кривого Рогу пані Посол побувала на одному з обʼєктів цивільної інфраструктури.

«Я мала за честь відвідати «сталеве серце» України – Кривий Ріг. Я побувала на підстанції, яку нещодавно атакували російські безпілотники в цинічній спробі знеструмити промисловість та житлові будинки. Від цивільних героїв, які там працюють, дізналася про те, як американська підтримка допомагає зберігати електропостачання», – сказала Посол США Бріджит Брінк.

Після відвідання металургійного комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» пані Посол сказала: «У Кривому Розі ми обговорили експорт сталі з ArcelorMittal, найбільшого підприємства гірничо-металургійного комплексу України. Більше експорту – це більше робочих місць, зростання бізнесу, зростання економіки. Наші цілі – підтримка Чорноморського гуманітарного коридору, розширення експорту через Дунай та покращення умов перетину кордону».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі