test

Всі новини про життя міста

З 1 березня у 77 освітніх закладах Кривого Рогу проходять підготовчі заняття для майбутніх першокласників

На сьогодні їх відвідує вже понад 2000 тис діток, з них майже 300 – це маленькі «нові криворіжці».

Про це повідомили у міському Відділі преси та інформації.

У Кривому Розі поступово, з урахуванням правил безпеки, відновлюється освітній та виховний процес: з 12 січня в режимі офлайн розпочали роботу дитячо-юнацькі спортивні школи, художні школи, палаци культури, центри дитячої та юнацької творчості, центри туризму та краєзнавства, станції юних техніків і натуралістів, клуби юних моряків і авіаторів; з 1 березня для підготовки дітей до першого класу відновлені навчальні заняття у 12 дитячих садочках та 65 школах.

Всі заняття проходять виключно з письмової згоди батьків дітей та в тих закладах, де облаштовані укриття.

15 березня голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів нараду з питання організації навчання дошкільнят з числа внутрішніх переселенців.

Олександр Вілкул підкреслив: «Кожна дитина повинна отримувати якісну освіту, навіть під час війни. Безумовно, найважливіше для нас – безпека дітей. Тому, коли постало питання про підготовку майбутніх першокласників до школи, ми провели величезну підготовчу роботу: відремонтували та навели лад в укриттях як дитячих садочків так і шкіл, укомплектували їх всім необхідним – медикаментами, різними меблями, інвентарем, підключили до мережі Інтернет. Були проведені бесіди з дітьми, інструктажі з безпеки в колективах закладів, а також з батьками. На сьогодні 2080 хлопчиків та дівчаток вже відвідують підготовчі заняття. Та ми розуміємо, що у нашому місті проживають маленькі «нові криворіжці» і для них також відкриті наші заклади. До нас звернулися жителі Маріуполя, які зараз мешкають у Кривому Розі, з проханням організувати «Школу майбутнього першачка» на базі центру «ЯМаріуполь – Кривий Ріг». Сьогодні – перший день занять. Бажаю малечі успіхів та гарних результатів і запрошуємо маленьких «нових криворіжців» на навчання до криворізьких шкіл та гімназій! Маємо плани з 1 вересня відновити навчальний процес у тих школах, де є сховища».

У перший день зустрічі дітей педагоги разом з працівниками міської дитячої бібліотеки підготували розвагу «Подорож у країну знань». До малюків завітали знайомі мультиплікаційні та казкові персонажі.

Заняття у «Школі майбутнього першачка» проходитимуть двічі на тиждень – щосереди та щоп’ятниці, із дітьми будуть займатися вихователі садочка №231. У перервах між заняттями працюватимуть інструктор з фізичної культури (середа) та музичний керівник (пʼятниця).
Володимир Курський, директор Центру «ЯМаріуполь» сказав: «Кривий Ріг став нашим добрим другом. Ми відчуваємо щиру підтримку, нам допомагають у будь-якому питанні. Це стосується, зокрема, навчання наших дітей. На сьогодні до «Школи майбутнього першачка» записалося 10 хлопців та дівчат. Крім того, додаткова локація для маріупольських діточок, які проживають у Покровському та Тернівському районах відкривається у Покровському районі. Департамент освіти погодив нам цю локацію і ми дуже дякуємо за розуміння та чудову можливість для малечі отримати потрібні знання для початку навчання у школі».

Загалом, з 1 березня у Кривому Розі підготовчі заняття проходять за змішаною формою навчання: двічі на тиждень, по 2-3 години зранку – очно, інші дні тижня – дистанційно. У дні очного навчання пріоритетні освітні напрямки: «логіко-математичний розвиток» та «розвиток мовлення і культури мовленнєвого спілкування».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі