test

Всі новини про життя міста

З 15 лютого для криворізьких рибалок почне діяти ЗАБОРОНА на улов

В дію вводяться обмеження на вилов біоресурсів на водоймах Кривого Рогу та Криворіжжя.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства в Україні, що діють на підставі наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.09.2022 року №700, у всіх рибогосподарських водних об’єктах, зокрема на Карачунівському водосховищі, річках Інгулець, Саксагань встановлюється заборона на добування щуки на період нересту, яка діятиме з 15 лютого до 31 березня 2023 року.
«В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки, оскільки щука – практично єдина риба наших водойм, чия нерестова активність починається за температури води 4-5 градусів Цельсія. Таким чином, дана заборона дозволить успішно відновлювати популяцію виду не тільки у період відкладення ікри, але й на час переднерестової активності», – зауважують в управлінні екології виконкому Криворізької міської ради.
Звертаємо увагу, що за незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків, зокрема 3 468 грн за один незаконно виловлений екземпляр щуки.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини