test

Всі новини про життя міста

За американські гроші у Кривому Розі ремонтують Центр підтримки ВПО (фото)

В місті працюють над ремонтом приміщення для майбутнього Центру підтримку внутрішньо переміщених осіб «24» (вул. Джона Маккейна, 24, 44 квартал).

Створення та облаштування Центру підтримки ВПО «24» відбувається в рамках партнерства з UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

Реалізація цього проєкту включає наступні кроки:

– ремонт і дообладнання складських приміщень для гуманітарної допомоги;

– утеплення однієї стіни;

– проведення електрики, сантехники;

– заміна потребуючих вікон, дверей;

– ремонтні роботи в тимчасовому хостелі, гуманітарного центру;

– підготовка кімнат для кухні-їдальні, душових, туалетів, приміщення для відпочинку й роботи, ресепшину, дитячої кімнати, громадської пральні, спільного простору (комп’ютерний центр).

Про ремонтні роботи повідомила ГО «Рух без меж», що опікується питаннями людей з інвалідністю:

«Консультуємо на цей раз Центр підтримки ВПО «24» – сьогодні найбільш масштабний громадський проєкт у місті.

Інклюзивна будівля, приміщення, вбиральня; оговорені всі елементи доступності згідно ДБН. Дякуємо, що робите це – Об’єднання Відповідальних Громадян Культурно-громадський центр ШELTER+».

Юрій Понькін, голова ГО, оглянув перший поверх будівлі та відзначив зручні широкі двері й відсутність високих порогів, а також порадив, як маркувати скляні двері, аби в людей із порушеннями зору не виникало труднощів. Окрему увагу приділили обладнанню санітарної кімнати — правильному встановленню сантехніки, поручнів. Обговорили й можливість встановлення ліфту в майбутньому, адже коли дійде черга до облаштування другого поверху, постане питання його доступності.

«В організаторів є розуміння, що Центр має бути інклюзивним, доступним для усіх груп населення, в тому числі й маломобільних. Хлопці й дівчата, які там працюють — великі молодці. Вийшов, сповнений оптимізму — будемо співпрацювати й надалі», — поділився пан Юрій.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Євген
1 рік тому

Дуже добре!