За уточненою інформацією, у Дніпровському районі після прильоту четверо постраждалих. Це жінки – 56, 65 і 75 років. Та 35-річний чоловік. Троє з них в лікарні в стані середньої тяжкості. Загинула 31-річна жінка.
За пів години до трагедії він пішов на роботу. Потім дзвінок – «Юра, біжи додому». Чоловік вже розумів – сталася біда, але… Навіть, подумати не міг, що його доньки Катерини більше немає.
Їй назавжди 31. Двоє дітей. Коли росіяни скерували на область ракету, старша була у школі. Менша – з мамою вдома. Мала дивом вціліла.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-18-1024x768.jpg)
Вибухи, а потім галас, який заполонив вулицю. Те, що чув пан Анатолій. Він живе навпроти оселі загиблої. В момент атаки знаходився на вулиці. Злякався, а пізніше й оторопів. У трубі, біля якої він був, застряг уламок. Видно, за його плечима сильний Янгол-охоронець.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-19-2-1024x682.jpg)
Як і у місцевої Марини. Вона стояла неподалік вікна, коли все посипалося. Неушкодженою залишилася завдяки скотчу, яким заклеїла шибки, та щільній шторі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-20-2-1024x682.jpg)
“Страшно уявити, скількома б жертвами обернувся черговий злочин окупантів, якби не ці збіги обставин.
Співчуваю рідним Катерини. Її батько пройшов фронтове пекло. Вистояв. Сподіваюся, витримає і це. Заради дружини, сина, онучок”, – звернувся голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-19-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-20-3-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-20-4-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-20-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-21-1-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-22-2-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-18_17-26-22-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE