Всі новини про життя міста

За тиждень енергетики ДТЕК повернули світло в оселі 16 тисячі родин Дніпропетровщини, знеструмлені через обстріли

За минулий тиждень з 29 серпня по 4 вересня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електрику у домівки майже 16 тисяч родин Дніпропетровської області, котрі були без світла через обстріли.

Про це повідомили у пресслужбі енергокомпанії.

Пошкоджені мережі відновили у 50 населених пунктах. У деякі домівки світло доводилось повертати по декілька разів через регулярні ворожі атаки.

«Наші фахівці приступають до робіт відразу коли отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Наша мета – забезпечити села та міста електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону», – йде мова у повідомленні.

На Дніпропетровщині зберігається висока інтенсивність ворожих обстрілів, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла. Попри постійну небезпеку з боку агресорів, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують оперативно повертати мешканцям регіону світло.

Роботи проводять одразу як отримують дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій. За тиждень електропостачання відновили 15 791 родині у 50 населених пунктах, повністю або частково знеструмлених через бойові дії. У деяких з них електроінфраструктуру доводилось відновлювати знову і знову через постійні обстріли.

Тільки за останню добу енергетики ДТЕК відновили електропостачання для понад 1 тисячі родин у 4 населених пунктах Нікопольського району, який знову зазнав атак ворога. Наразі електропостачання повністю відновлено.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення російської федерації енергетики повернули електроживлення у 133 тисячі домогосподарств Дніпропетровської області.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі.

«Ми зробимо все можливе, що оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним», – зазначили енергетики.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Powered by WordPress