asd

Всі новини про життя міста

Загроза ракетних та дронових атак зберігається. Тому у Кривому Розі розширили мережу Пунктів Незламності (фото)

З 1 березня у Кривому Розі відкрилися 6 додаткових Пунктів Незламності у закладах середньої освіти.

У Саксаганському районі облаштовано Пункт в гімназії №120 (вул. Авраменка,22), у Тернівському районі – у гімназіях №40 (вул. Сестроріцька, 2Б), №76 (вул. Брестська, 21), №117 (вул. Героїв Маріуполя 9А), ліцеї №83 (вул. Широка, 15) та у Металургійному районі в гімназії №103 (вул. Костенка, 23).

Про це повідомили у міському Відділі преси та внутрішньої інформації.

У Кривому Розі відкрито вже 119 Пунктів Незламності та пунктів обігріву. Щотижня ними користується від 1,5 до 4 тисяч криворіжців. У закладах освіти створено 58 Пунктів Незламності, 11 Пунктів функціонує у відділеннях поліції, більше 50 пунктів обігріву та підзарядки працює на базі супермаркетів, кафе, заправок, відділеннях «Нової Пошти», хостелів.

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів у Металургійному районі робочу нараду з питання укомплектування та діяльності Пунктів Незламності. У районі створено 6 Пунктів, а з 1 березня відкрився додатковий сьомий Пункт у гімназії №103. Його облаштували в укритті, одночасно тут може перебувати до 350 чоловік. Відвідувачі можуть зарядити мобільні пристрої, зігрітися, також є місця для відпочинку, запасний вихід, підключено Інтернет. Відвідувачам запропонують гарячий чай, каву, печиво.

Олександр Вілкул зазначив: «Незважаючи на те, що на нашому напрямку ворога відкинуто, високою залишається загроза ракетних ударів і ми маємо бути готовими до можливих блекаутів. Тому всі Пункти Незламності у місті функціонують і відкриті у будь-який час для мешканців. Вони працюють цілодобово. Головне, щоб людям було зручно і комфортно. У 40 Пунктах ми встановили «Старлінки» і поступово дооснащуємо пункти, розташовані у закладах освіти, системами супутникового зв’язку».

У кожному Пункті Незламності встановлені генератори, є буржуйки, сформований запас продуктів, обов’язково у наявності медичні аптечки. Облаштовані куточки для дітей, є зони для немовлят, де матусі можуть нагодувати та переповити дитину, є в наявності суміш та дитяче харчування. У Пунктах за графіком працюють бригади по 5-6 чоловік та чергують правоохоронці. У більшості Пунктів є укриття, а деякі Пункти розташовані в самих укриттях. Там, де укриттів немає, є вказівники як пройти до найближчого сховища.

Директор криворізької гімназії №103 Олена Юшкіна сказала: «Ми відкрилися 1 березня. Наш пункт незламності-укриття може прийняти одночасно 350 людей. До цього була проведена велика підготовча робота. Коштом міста зробили ремонт укриття, систем електроживлення, замінили вентиляцію, обладнали стаціонарні санвузли. На випадок відключення електроенергії ми маємо дві буржуйки, два генератора та запас пального до них. Також, облаштували зону відпочинку, як для дітей так і для дорослих. Ми підстрахувалися на всі ситуації, які виникають сьогодні».


Інформацію про Пункти Незламності криворіжці можуть переглянути на карті, яку для зручності криворіжців зробили фахівці виконкому, а також на загальнонаціональному сайті.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі