test

Всі новини про життя міста

Захист країни – мій вибір – мешканець Дніпропетровщини Данило долучається до «Сталевого кордону» 

27-річний Данило тривалий час працював на одному з промислових підприємств області. Згодом вирішив спробувати себе у бізнесі, тому звільнився. Але на заваді власній справі стала війна. З повномасштабним вторгненням чоловік переглянув плани. Нині ж прийняв рішення стати до лав Гвардії наступу. Зупинився на бригаді «Сталевий кордон».

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Ніколи не думав, що повномасштабна війна можлива у наш час. З першими вибухами 24 лютого намагався достукатися до родичів, котрі живуть у країні-агресорці. Тоді ще вірив, що росіяни разом зупинять своїх керівників, – ділиться доброволець Данило. – Але чув у відповідь, що це нам всі брешуть, а вони нас «захищають». Вже не спілкуємося і родичів у мене там більше немає».

Не залишиться згодом й окупантів в Україні, переконаний Данило. Бо на підмогу Збройним силам вже незабаром стануть гвардійці. Сам чоловік обрав для себе «Сталевий кордон».  

«Це штурмова бригада Державної прикордонної служби, – каже Данило. – Захищати країну – це мій вибір. Рідні і близькі просто прийняли його».

Вмотивованість – головна вимога до кандидатів у Гвардію наступу. А ще – фізична підготовка захисників та моральна стійкість.

«Людина обирає, яка бригада більше до душі, ближча за ідеологією. Дехто – з перспективою на військову кар’єру, – зазначає представник Державної прикордонної служби України Дмитро Бачеріков. – Але підготовка у всіх підрозділах приблизно однакова. Добровольців навчать тактиці та володінню зброєю. Правилам самозахисту і домедичним азам».

Загалом Міністерство внутрішніх справ України  формує вісім штурмових бригад. Доєднатися можна на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, або заповнити анкету у ЦНАПах.  

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи