В місті Варна (Болгарія) успішно функціонує осередок української культури – тут відкрито вже другий клас.
Криворізький Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» профінансував відкриття та подальшу роботу Українського Дому.
«Наш другий клас – це не просто класна кімната, це велике дружне сімейство. Тут кожен вітає іншого учня з усмішкою та відкритим серцем. Ми вивчаємо не тільки предмети, але й важливість дружби та взаєморозуміння», – зробили допис благодійники БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/412157586_122113773710129876_7310759754205802136_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE