Всі новини про життя міста

Заживлюють громади та повертають тепло: в ОВА відзначили енергетиків і комунальників

У енергетиків і комунальників з війною додалося роботи. Справа їхнього життя стала й більш ризикованою. Втім, вони залишаються на місцях та щораз ліквідують наслідки ворожих атак. Сьогодні в ОВА фахівцям з Дніпра, Павлограда та Кривого Рогу вручили відзнаки. За відданість професії й те, що оперативно повертають людям світло, тепло і воду.

«Вони знаходять вихід із найскладніших ситуацій. Ризикують. Віддаються роботі 24 на 7. Все, аби після атак ворога якнайшвидше повернути людям світло, тепло, воду. Енергетики та комунальники. З цими фахівцями регіону пощастило. Вони справжні профі, – сказав начальник ОВА Сергій Лисак. – Кожному Герою тилу від себе особисто та мешканців Дніпропетровщини дякую».

Очільник регіону разом з міським головою Дніпра Борисом Філатовим нагородили 32 з них. Фахівців, які відновлювали понівечені росіянами інфраструктурні об’єкти. У Дніпрі, Павлограді та Кривому Розі.

«Це, мабуть, найменше, що ми можемо зробити для цих людей. Бо вони – дійсно Герої. Люди, що тримають наш тил. Ті, хто дозволяє у буквальному сенсі мільйонам людей жити під час повномасштабної війни у комфортних умовах», – додав міський голова Борис Філатов.

Серед нагороджених й електромонтер з Павлограда Олександр Коновалов. Він працює на одній з підстанцій. У професії вже майже десять років. І хоча останні два видалися надскладними, змінювати роботу навіть й не думає. Бо відчуває – його знання та вміння зараз потрібні як ніколи.  

«Після останньої ворожої атаки основну масу абонентів заживили за дві-три години. Намагалися працювати максимально швидко, але не наражаючи на небезпеку персонал. Це все-таки електроенергетика, – поділився Олександр. –  Зараз кожен день непередбачуваний. Втім, ми аналізуємо та моделюємо різні ситуації. Що може статися і якими мають бути наші дії. Бо інструкції – це одне, на практиці все інакше».

Над поверненням тепла в оселі дніпрян працюють Віталій та Дмитро Томазови. Батько й син пліч-о-пліч на одному з комунальних підприємств обласного центру вже майже вісім років.

«Обслуговуємо, ремонтуємо, замінюємо арматуру. Коли надзвичайні якісь ситуації, одразу викликають на роботу. Останнього разу маже дві доби відпрацювали. Додому тільки забігали, аби поїсти із собою взяти», – пригадує слюсар з обслуговування теплових мереж комунального підприємства Дніпра Віталій Томазов.

«Буває страшно. Особливо, коли тривога за тривогою. Але треба виходити і працювати, щоб люди були з теплом», – резюмував слюсар-ремонтник комунального підприємства Дніпра Дмитро Томазов.

Енергетикам і комунальникам вручили відзнаки та годинники. 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини