Він має багаторічну пристрасть та сильну мотивацію. А реалізувати його давню мрію допомогло рідне промислове підприємство.
Інгулецький ГЗК здійснив мрію 70-річного пенсіонера з Кривого Рогу.
«Найкращий час для ранкової пробіжки – сьогодні. Тож коли ви вкотре боротиметеся з небажанням вставати з ліжка, згадайте криворіжця Олега Сидоренка. Йому 70. І він завжди знаходить мотивацію, щоб бути в чудовій формі й бігати напівмарафони.
Пан Олег має давню пристрасть до бігу – десятки років поспіль спортсмен брав участь у різноманітних змаганнях на рівні країни. А ось виїжджати за межі держави йому не доводилося. Здійснити давню мрію пенсіонера допомогло рідне підприємство.
Завдяки керівництву ІнГЗК і профспілці Олег Сидоренко зміг поїхати до Польщі, де у складі української команди виступив на Чемпіонаті світу для ветеранів-легкоатлетів. Результат був вражаючим. Інгульчанин подолав 21 кілометр за 1 годину 49 хвилин. Каже, це був чудовий досвід, від якого залишиться багато приємних спогадів», – повідомили у Групі Метінвест.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341827649_243601614804260_5634060403431507168_n-1024x914.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341612283_611855414173269_1415272544373402907_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341687396_220594637240891_7872523292460893188_n-855x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE