![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/405226996_659563603004176_3147562050733182465_n-1024x683.jpg)
Влітку цьогоріч рашистські нелюди здійснили підрив Каховської дамби і тим самим залишити без питного водопостачання сотні тисяч громадян України. Питання відновлення питного забезпечення вирішується і на Криворіжжі.
Задля цього реалізується одночасно декілька проектів.
Посильну та таку необхідну допомогу надають міжнародні партнери. Як-от Люксембурзький Червоний Хрест.
«У Зеленодольській громаді ні на день не зупиняються роботи з відновлення водопостачання у тих населених пунктах, які постраждали від підриву окупантами Каховської ГЕС. Будь-яка допомога для цієї мети – важлива. Завдяки співпраці Зеленодольської громади та Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста для потреб громади було передано новий вантажний автомобіль, який оснащений сучасним краном-маніпулятором, станцію доочищення та знезараження питної води, насос свердловинний та апарат стикового зварювання. Допомога відчутна. Прилади відразу запущено в роботу для підвозу питної води, монтування систем водопостачання у селі Мар’янське тощо.
Продовжуємо працювати і разом рухатися до Перемоги!», – допис у соцмережі Криворізької районної державної адміністрації.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/404346897_659563589670844_3919636793996938291_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE