![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo-5220232719508822303-y.jpg-1024x683.webp)
4 квітня о 15:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що пальці дитини застрягли в гойдалці. Подія сталася в парку на проспекті Південний в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг.
На місці пригоди співробітники ДСНС встановили, що граючись, рука дівчинки застрягла в гойдалці. Рятувальники за допомогою аварійно-рятувального обладнання розтиснули конструкції гойдалки та звільнили пальці дитини.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в області.
Дівчинку, 2018 року народження, з попереднім діагнозом перелом 4 та 5 пальця правої кісті, госпіталізовано до лікарні.
Рятували малечу 5 рятувальників, які прибули на аварійно-рятувальному автомобілі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo-5220202216651086863-y.jpg-1024x683.webp)
новини Кривий Ріг LIFE