Free Porn
xbporn

Всі новини про життя міста

Знай наших: срібні медалі на чемпіонаті світу з кульової стрільби вибороли спортсмени з Кривого Рогу (фото)

Дві медалі завоювала збірна України на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів, що триває у Лімі (Перу).

Про це повідомила пресслужба Міністерства молоді та спорту України.

Серед учасників – криворіжці Вілєна Бевз і Максим Гімон – і саме вони вибороли «срібло» у стрільбі з пневматичного пістолета (10 м, змішані команди).

Команда Вілєни Бевз, Ольги Лепської (Кропивницький) та Юлії Ісаченко (Петрове Олександрійського району Кіровоградської області) у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м виборола бронзу.

-Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з нагородами світової першості! Продовжуємо вболівати за українців в Перу. Змагання триватимуть до 7 жовтня, – йдеться у заяві Мінмолодьспорту.