![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/35_1.jpg-768x1024.jpg)
23 лютого голова районної в місті ради Ігор Ратінов зустрівся з дітьми та батьками дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
Чиновник подякував нашим військовим, бо саме завдяки їм ми маємо шанс вберегти найцінніше – наших дітей; відзначив за відповідальне ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків, чуйність у вихованні дітей, співпрацю та постійну підтримку своїх вихованців Подяками голови районної в місті ради родини Кузьміних, Пацалюків, Зеленюків.
Талановиті діти після виступів отримали солодкі подарунки.
«Кожна дитина потребує родинного тепла, турботи, уваги і любові.
Через війну кількість дітей, які втратили батьків, невпинно зростає. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.
Шлях батьківства не буває легким, це не лише постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини», – йдеться у повідомленні на сайті Довгинцівської районної у місті ради.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/36_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/35_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/35_1_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/36_1_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/36_1.jpg-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/3_6_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/36___1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/36_1-1.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE