Всі новини про життя міста

Зустріч-концерт: у Кривому Розі очільник Довгинцівського району подякував прийомним родинам (фото)

23 лютого голова районної в місті ради Ігор Ратінов зустрівся з дітьми та батьками дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Чиновник подякував нашим військовим, бо саме завдяки їм ми маємо шанс вберегти найцінніше – наших дітей; відзначив за відповідальне ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків, чуйність у вихованні дітей, співпрацю та постійну підтримку своїх вихованців Подяками голови районної в місті ради родини Кузьміних, Пацалюків, Зеленюків.

Талановиті діти після виступів отримали солодкі подарунки.

«Кожна дитина потребує родинного тепла, турботи, уваги і любові.

Через війну кількість дітей, які втратили батьків, невпинно зростає. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.

Шлях батьківства не буває легким, це не лише постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини», – йдеться у повідомленні на сайті Довгинцівської районної у місті ради.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буковель-оманский
1 місяць тому

Ви лише нічого не переплутайте: вказати, що конституція, котра передбачає завершення терміну повноважень президента через пʼять років після вступу на посаду, є нормативним актом вищим за закон, який дозволяє не проводити вибори під час воєнного стану – це, виявляється, участь у російській ІПСО.

А вимога, принаймні, звернутися з цього приводу в Конституційний суд – це, мабуть, уже державна зрада?
П.С. Троє знайомих конституційних суддів, з якими я з цього приводу спілкувався, твердять, що, ймовірно, проголосували б за вибори. В будь-якому разі, легітимність президента з 20.05 буде без рішення КС чи негайного оголошення виборів під великим знаком питання.
Хоча квартальну бригаду це, здається, ніскільки не турбує.
Якщо зеля далі буде “керувати”, Україна не видерже…

Останні записи

Популярні новини