
Фотофакт: За зразкове обслуговування нагородили ще один екіпаж тролейбусу (фото)
Як і минулого разу, з позитивного боку відзначились працівники депо №1. І це також водій та кондуктор, що їздять на тролейбусі №675. Мова про Романа Кулішенка та Ларису Аношину.












